1708455293 Thumbnail 73552 76678 44378 Img 1359 - شرایط فروش بک X3 پرو با قیمت قطعی و تحویل 90 روزه + جدول اسفند ۱۴۰۲

شرایط فروش بک X3 پرو با قیمت قطعی و تحویل 90 روزه + جدول اسفند ۱۴۰۲

www.Autokala.com

گروه خودروسازی بم برای نخستین بار، هاچبک کراس BAC X3 Pro را با قیمت قطعی در دسترس متقاضیان قرار داده است. ثبت‌نام برای خرید بک ایکس۳ در بازه زمانی ۱ الی ۱۵ اسفندماه و از طریق نمایندگی‌های مجاز شرکت انجام می‌شود. لیست نمایندگی‌های مجاز در وب‌سایت رسمی این شرکت به نشانی bamco.ir درج شده است.

در طرح فروش نقدی بک X3 پرو، این خودرو با قیمت ۸۸۹ میلیون و ۷۵ هزار و ۴۰۰ تومان در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد. پرداخت مبلغ به صورت تک‌مرحله‌ای بوده و ماشین‌ها پس از ۹۰ روز کاری به خریداران تحویل داده می‌شوند. ناگفته نماند که قیمت این خودرو، بدون احتساب هزینه‌های جانبی از جمله بیمه شخص ثالث، ارزش‌افزوده و … اعلام شده است. خودروسازان بم سود مشارکت یا انصراف خاصی را برای شرکت‌کنندگان این طرح لحاظ نکرده، ولی جریمه تأخیر در تحویل به صورت ماهیانه ۳ درصد محاسبه می‌شود.

بک یا همان بی‌ای‌سی X3 پرو در رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز، آبی زنگاری و خاکستری طوسی روشن متالیک عرضه شده و به عنوان مدل ۱۴۰۳ شماره‌گذاری می‌شود. جزئیات دقیق طرح فروش نقدی بک X3 پرو را در ادامه مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط فروش نقدی بک X3 پرو ویژه نیمه اول اسفند ۱۴۰۲

نام خودرو BAC X3 Pro
مدل BAMCO X3 PRO
قیمت مصوب ۸۸۹.۰۷۵.۴۰۰ تومان
شیوه پرداخت نقدی- تک‌مرحله‌ای
مدل ۱۴۰۳
رنگ‌بندی سفید، مشکی، قرمز، آبی زنگاری و خاکستری طوسی روشن متالیک
وضعیت سند آزاد
جریمه تأخیر ماهیانه ۳ درصد
سود مشارکت و انصراف صفر درصد
موعد تحویل ۹۰ روز کاری

مروری بر مشخصات بک X3 پرو

هاچبک کراس بی‌ای‌سی X3 Pro به عنوان رقیب پژو ۲۰۶ روانه بازار شده است. این ماشین جثه‌ای جمع‌وجور و ظاهری مقبول دارد و از سطح قابل قبولی از امکانات رفاهی و ایمنی برخوردار است. در کاتالوگ منتشرشده توسط خودروسازان بم، تجهیزاتی همچون سیستم‌های ABS، EBD، ECS، TCS، EBA VDC و HHC در بخش ترمز و پایداری قیدشده‌اند.

بک X3‌ پرو همچنین به موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی مجهز است که می‌تواند ۱۰۲ اسب بخار قدرت و ۱۰۴ نیوتن متر گشتاور تولید کند. گیربکس CVT قوای محرکه را به چرخ‌های جلو می‌رساند. پشتیبانی از سه حالت رانندگی اکو، اسپرت و کامفورت، مصرف سوخت شهری ۸.۴ لیتر در هر صد کیلومتر، مصرف سوخت ترکیبی ۶.۱ لیتر در هر صد کیلومتر ، حداکثر سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت و شتاب صفر تا صد ۱۱.۴ ثانیه‌ای از دیگر مشخصات بک ایکس۳ پرو به حساب می‌آیند.

www.Autokala.com
خانه
0 سبد خرید
enemad-logo