image news 139874 - وانت نیسان اکستند عرضه می‌شود/ نیسان آبی 3 ستاره می‌شود / عرضه پیکاپ کارون پلاس و پیکاپ دودیفرانسیل در سال آینده

وانت نیسان اکستند عرضه می‌شود/ نیسان آبی 3 ستاره می‌شود / عرضه پیکاپ کارون پلاس و پیکاپ دودیفرانسیل در سال آینده


/اختصاصی/مدیر بازاریابی و فروش زامیاد مطرح کرد:

مدیر بازاریابی و فروش زامیاد از برنامه‌های ارتقای کیفی نیسان آبی و عرضه وانت نیسان اکستند در این شرکت خبر داد و گفت: با پروژه‌های انجام شده به زودی شاهد تردد نیسان آبی با سه ستاره کیفی خواهیم بود.

آرش سماواتی، در گفت‌وگو با خبرنگار پرشین خودرو در خلال شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان به اجرای برنامه‌های ارتقای کیفی نیسان آبی در این شرکت اشاره کرد و افزود: در زامیاد با برنامه‌های انجام شده به دنبال ارتقای سطح آلایندگی و کیفیت سواری نیسان آبی هستیم ضمن اینکه برنامه‌هایی برای معرفی جایگزین این خودرو در زامیاد وجود دارد.

وی همچنین برنامه‌های زامیاد در توسعه محصول را تشریح و تصریح کرد: وانت پادرا لانگ را به عنوان محصولی مکمل در کنار نیسان آبی با کاربری‌های مختلف به بازار عرضه خواهیم کرد.

وی با اشاره به افزایش طول پادرا لانگ اشاره کرد و افزود: وانت پادرا لانگ در رقابت با یک کامیونت شش تن از نظر قیمت و هزینه نگهداری بسیار مناسب‌تر است و یکی از نهادهای خدماتی تا امروز از مشتریان وانت پادرا لانگ شده است.

سماواتی پیکاپ زاگرس را نیز پیکاپ لوکس زامیاد با قیمتی مناسب و رقابتی معرفی کرد که سبد محصولات زامیاد را با هدف تامین یک پیکاپ آفرودی، تکمیل کرده است.

 

file 45752 - وانت نیسان اکستند عرضه می‌شود/ نیسان آبی 3 ستاره می‌شود / عرضه پیکاپ کارون پلاس و پیکاپ دودیفرانسیل در سال آینده

وی زمان فروش و اعلام قیمت این خودرو را نیز دو ماه آینده اعلام کرد.

مدیر بازاریابی و فروش زامیاد همچنین پیکاپ کارون را یک محصول راهبردی برای زامیاد معرفی و اظهار داشت: برای پیکاپ کارون نیز برنامه‌های مختلفی برای ارتقا در سازمان وجود دارد.

 

file 45750 - وانت نیسان اکستند عرضه می‌شود/ نیسان آبی 3 ستاره می‌شود / عرضه پیکاپ کارون پلاس و پیکاپ دودیفرانسیل در سال آینده

وی عرضه پیکاپ کارون پلاس دوکابین را یکی از برنامه‌های زامیاد برای پیکاپ کارون اعلام کرد و افزود: کارون پلاس دو کابین با یک سری ارتقای انجام شده در حوزه فنی و ظاهری در سال آینده به بازار عرضه خواهد شد ضمن اینکه عرضه یک پیکاپ دو دیفرانسیل نیز در خودروسازی زامیاد وجود دارد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *