سرمربی تیم: با قدرت در رقابت‌های جهانی حاضر می‌شویم


ایسنا/کرمانشاه پنجمین مرحله از اردوی تیم ملی سپک تاکرا با حضور 9 ملی پوش به میزبانی کرمانشاه در حال برگزاری است.

رضا رستمی سرمربی تیم ملی سپک تاکرای ایران در حاشیه برگزاری این اردو در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به برپایی اردوی ملی پوشان در کرمانشاه، اظهارکرد: این اردو که از 28 خرداد با حضور 9 ملی پوش آغاز شده تا 9 تیر ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه شش نفر از ملی پوشان دعوت شده به اردو از کرمانشاه هستند، افزود: محمد صفایی مجد، پدرام خداداده، مهرداد جعفری، سینا رضایی، مهدی قبادی و رسول تندر ملی پوشان دعوت شده از کرمانشاه هستند.

سرمربی تیم ملی سپک تاکرا اضافه کرد: امیر خانی از استان گیلان، مجیدغفاری و فرشاد کایکانی از استان مرکزی دیگر ملی پوشان حاضر در این اردو هستند.

وی با بیان اینکه این اردو به منظور آماده سازی ملی پوشان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی تایلند برگزار شده، افزود: اولین اردوی تیم ملی در اسفند ماه در شهرستان قصرشیرین برگزار شد و پس از آن سه اردوی دیگر در آکادمی ملی المپیک داشتیم و اردوی کرمانشاه، پنجمین مرحله اردو است.

رستمی اضافه کرد: با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی جهان از 28 تیر ماه شروع می شود، بنابراین یک اردوی متصل به مسابقات خواهیم داشت که از 14تیر آغاز می شود و تا روز اعزام ادامه خواهد داشت.

به گفته این مسئول، از سوی مسئولین ورزش کرمانشاه رایزنی هایی در حال انجام است که میزبانی اردوی آخر هم به کرمانشاه داده شود.

سرمربی تیم ملی سپک تاکرا در ادامه به میزبانی تایلند در رقابت های قهرمانی جهان اشاره کرد و گفت: کشورهایی همچون تایلند، مالزی، اندونزی و فیلیپین از قدرت های اصلی سپک تاکرا در دنیا هستند که ما نیز با برنامه ریزی های انجام شده تلاش کردیم یک تیم خوب را برای رویارویی با این تیم ها آماده کنیم و جزو مدعیان قرار گرفتن روی سکو باشیم.

وی خاطرنشان کرد: تیم ملی سپک تاکرای ایران حدود یکسالی است که در اردوها حضور دارد و حتی پس از اینکه اعلام شد بازی های آسیایی هانگژو هم به تعویق افتاده، اردوهایمان را قطع نکردیم تا با قدرت زیادی در رقابت های جهانی حاضر شویم.

رستمی در پایان یادآورشد: از آنجایی که حدود سه سالی است به واسطه شیوع بیماری کرونا مسابقات جهانی برگزار نشده، پیش بینی می کنیم که تیم ها با قدرت زیادی ظاهر شوند و سطح رقابت ها بسیار بالاتر از دوره های قبل باشد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.