youtube icon logo apple iphone ios version closeup screen 1024x683 - محبوب‌ترین ویدئوهای تبلیغاتی ۲۰۲۱ یوتیوب؛ از تریلر مراسم سامسونگ تا «فرار از محل کار» اپل

محبوب‌ترین ویدئوهای تبلیغاتی ۲۰۲۱ یوتیوب؛ از تریلر مراسم سامسونگ تا «فرار از محل کار» اپل


یوتیوب به‌تازگی فهرست ۱۰ ویدئو تبلیغاتی پربازدید سال گذشته را منتشر کرده است. در رتبه‌ی نخست پربازدیدترین ویدئوهای تبلیغاتی منتشرشده در یوتیوب، تریلر رسمی رویداد گلکسی آنپکد در آگوست ۲۰۲۱ (مرداد و شهریور ۱۴۰۰) دیده می‌شود.

ویدئو معروف «فرار از محل کار» اپل که تنها یک قسمت از مجموعه‌ویدئوهای سری Apple at Work محسوب می‌شود، هشتمین ویدئو تبلیغاتی پربازدید یوتیوب در سال ۲۰۲۱ بود.

تریلر رسمی مراسم گلکسی آنپکد آگوست ۲۰۲۱

به‌گزارش iMore، یوتیوب در فستیوال Cannes Lions 2022 به فهرست ویدئوهای تبلیغاتی پربازدید اشاره کرد. رتبه‌ی دوم و سوم به ویدئوهایی از سوئیس ارتباط دارد. یکی از این ویدئوها به کشور سوئیس و دیگری به برند ساعت سوئیسی OMEGA مربوط است.

از بین دیگر ویدئوهای تبلیغاتی محبوب می‌توانیم به ویدئو سریال Squid Game و تبلیغ خودرو برقی شورولت سیلورادو اشاره کنیم. ویدئوهای تبلیغاتی نیسان و آمازون و ترکیش ایرلاینز نیز در فهرست به‌چشم می‌خورند.

ویدئو تبلیغاتی «فرار از محل کار» اپل

یکی از ویدئوهای تبلیغاتی جالب این فهرست، «فرار از محل کار» اپل است. در این ویدئو، گروهی از کارکنان یک شرکت را می‌بینیم که تصمیم می‌گیرند استعفا دهند و به‌دنبال راه‌اندازی کسب‌و‌کار اختصاصی خود می‌روند. این افراد در مسیر تولید محصول از سرویس‌ها و خدمات اپل استفاده می‌کنند. اپل ازطریق این ویدئو تلاش کرده است هماهنگی مثال‌زدنی بین سرویس‌های مختلف اکوسیستم خود را به‌رخ بکشد.

در جدول زیر، می‌توانید فهرست پربازدیدترین ویدئوهای تبلیغاتی یوتیوب را ببینید. با کلیک روی نام هر ویدئو، می‌توانید آن را در یوتیوب تماشا کنید:Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.